W tym wyjątkowym dniu chcemy być z Wami. Dołożymy wszelkich starań,
żebyście czuli się swobodnie oraz w pełni przeżyli ten wyjątkowy dzień!

Sprawdź ofertę poniżej, wybierz gotowy pakiet lub połącz kilka opcji!

Pakiet Złoty


Idealny pakiet, jeżeli planujecie kameralne wesele w gronie najbliższych. Film realizowany jest przez jednego operatora, a jego długość to 60minut. Całość otrzymacie na nośniku pendrive w eleganckim etui!

W pakiecie "czegoś" brakuje? Sprawdźcie Opcje Dodatkowe, które znajdziecie poniżej.


Napisz do nas Zadzwoń: 795 748 187

Pakiet Diamentowy


Liczba Gości Wam dopisała? To opcja idealna dla Was! Film nagrywany jest przez dwóch operatorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie uchwycić więcej niezapomnianych chwil. Różnorodność kadrów sprawi, że ostateczny materiał będzie bogatszy w piękne ujęcia, które będą dla Was pamiątką na lata. Natomiast plener dopełni wszystko i zamknie w spójną całość, którą otrzymacie w eleganckim etui.

Interesuje Was coś więcej? Ujęcia z lotu ptaka? Może życzenia gości w trakcie zabawy weselnej?
Opcje Dodatkowe znajdują się poniżej.


Napisz do nas Zadzwoń: 795 748 187

Pakiet Platynowy


Pakiet Platynowy jest połączeniem wszystkiego, co możemy Wam zaoferować. Ujęcia z drona z pewnością wprawią w zachwyt Waszych gości w trakcie seansu filmowego, który w tym przypadku trwa aż 90 minut! Życzenia nagrane podczas przyjęcia weselnego, będą wspaniałym dopełnieniem wspólnie spędzonych chwil. Natomiast plener będzie doskonałym uzupełnieniem zarówno całego filmu, jak i teledysku - dzięki któremu w szybki sposób na nowo przeżyjecie najważniejsze chwile w tym dniu.

Wybraliście już pakiet idealny dla siebie? Napisz do nas klikając w poniższy link lub zadzwoń: 795 748 187.


Napisz do nas Zadzwoń: 795 748 187

Dodatkowe opcje


Wybraliście odpowiedni dla Was pakiet, lecz chcielibyście dobrać do niego dodatkowe opcje? Jesteśmy elastyczni i stawiamy zadowolenie klienta na pierwszym miejscu! Napisz do nas lub zadzwoń, a z pewnością wspólnie wybierzemy opcje, które spełnią Wasze oczekiwania oraz pomożemy w organizacji Najważniejszego Dnia w Waszym życiu!


Napisz do nas Zadzwoń: 795 748 187